סט פורים 2019
14 במרץ 2019
סט טכנו פסח 2019
17 באפריל 2019

זוג יקר, אתם עומדים קצת לפני הרגע המרגש ביותר בחייכם ואחת ההחלטות החשובות ביותר היא – איזה די ג'יי הולך להקפיץ לכם את האירוע?

במאמר הבא אני אתן לכם כמה נקודות שיעזרו לכם להחליט.

 1. המלצות – אז קודם כל אני ממליץ לקרוא המלצות – כיוון שאין הנחתום מעיד על עיסתו הדרך הטובה ביותר לקבל מידע על די ג'יי לחתונה היא לקרוא חוות דעת של זוגות שהתחתנו.
  באופן כללי המלצות זה כלי טוב לקבלת חוות דעת על נותני שירות – כיום אפשר למצוא חוות דעת באינטרנט כמעט על כל אחד.
 2. ניסיון – גם ניסיון כמו ההמלצות חשוב לבדוק על כל בעל מקצוע ונותן שירותים אך במקרה של די ג'יי לחתונה החשיבות היא אף גדולה יותר כיוון שיש הבדל גדול בין די ג'יי לחתונה לדי ג'יי צעיר ללא ניסיון בחתונות אשר מנגן במועדונים ומסיבות.
  בחתונה הדי ג'יי חייב לדעת להתאים את עצמו לקהל הצעיר והמבוגר כאחד ולא חלילה לאחר המנה העיקרית להקפיץ את האורחים עם טראנסים חזקים שיגרמו לקהל המבוגר לומר "זה כבר החלק של הצעירים, אפשר להתקפל". המטרה היא לגרום לכל הקהל לרקוד יחד – חשוב לזכור שהקהל המבוגר מבחינה מספרית מרכיב ברוב המקרים את רוב האורחים.
 3. מחיר – המחיר הוא פקטור חשוב בכל החלטה שלוקחים ובמקרים רבים הזוג מחליט לחסוך בעלות הדי ג'יי כיוון שגם ככה יש המון הוצאות.
  אל תחסכו על דיי ג'יי! אם הצלחתם למצוא די ג'יי מעולה במחיר מעולה אז כמובן שתקפצו על המציאה, אבל כמו כל דבר אחר בחיים – הרבה פעמים הזול עולה ביוקר.
  דבר נוסף שחשוב להתייחס אליו בנושא של המחיר – אל תקחו את החבילות שהאולם מציע לכם הכוללות: צלם, די ג'יי וכ"ו.. ואסביר למה?
  כאשר הספק עובד עם האולם ביד אחת הוא כפוף מאחורי הקלעים לתנאי האולם – ולמה זה בעצם בעייתי?
  כיוון שלא ידברו איתכם על זמנים ברוב המקרים אלא רק על מוזיקה – לאולם יש אינטרס גדול לסיים את האירוע מוקדם והם כפופים לאולם ולכן הם עשויים לסיים את האירוע שלכם בשעה מוקדמת.
 4. כימיה – הדי ג'יי של האירוע שלכם הולך ללוות אתכם לתקופה הקרובה והמשמעותית בחייכם.
  תקבעו פגישה, ותרגישו האם יש חיבור בינכים – זו נקודה משמעותית מאוד להמשך העבודה על בחירת השירים, הארגון והעבודה המשותפת יחד.

אלו ארבעת הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק לפני שאתם סוגרים די ג'יי לחתונה, כמובן שיש עוד המון אך רציתי להעביר את העיקר בלי להלאות אתכם יותר מדי.
תרגישו חופשי לכל שאלה/התייעצות אני כאן 🙂
שלכם, די ג'יי אבי שמי.

Comments are closed.